× بستن تبلیغات

آرسنال 3 – 1 اورتون؛ تلخابه ای جای عسل!

آرسنال علیرغم پیروزی 1-3 برابر اورتون در نهایت در کسب سهمیه لیگ قهرمانان ناکام ماند و راهی لیگ اروپا شد.

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال برای حفظ امیدهای کسب سهمیه خود باید در خانه، اورتون را مغلوب می کرد. اما اگرچه آنها در نهایت 1-3 از سد حریف گذشتند، اما با توجه به پیروزی پرگل لیورپول برای اولین بار در هزاره جدید نتوانستند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند.

بازی با برتری توپچی ها آغاز شد و بعد از یکی دو حمله خطرناک، آنها در دقیقه 8 به گل رسیدند. حرکت دنی ولبک از جناح چپ و پاس او به دهانه دروازه در نهایت بعد از یک رفت و برگشت به هکتور بیرین رسید و او نیز موفق شد با جایگیری مناسب و ضربه تمام کننده آرسنال را با یک گل پیش انداخت.

دقایقی بعد سانچس می توانست با یک ضربه آزاد گل دوم را به ثمر برساند اما شوت او راهی کرنر شد.

اما در دقیقه 27 ستاره شیلیایی موفق شد گل دوم را به ثمر برساند. همکاری او و وبلک باعث شد تا پاس ولبک در دهانه دروازه به سانچس برسد تا این مهاجم گلزن کار دشواری برای دو برابر کردن اختلاف برابر اورتون نداشته باشد.

در دقیقه 38، اورتون فرصت خوبی برای کم کردن اختلاف داشت اما پتر چک در 2 مرحله مقابل ضربات میرالس و لوکاکو ایستادگی کرد.

در دقیقه 41 بینس با یک ضربه محکم پتر چک را به عکس العمل واداشت. در دقیقه 42، این بار لوکاکو با ضربه سر دروازه آرسنال را تهدید کرد که این بار هم سنگربان توپچی ها مانع شد تا در دقایقی کوتاه چند بار منجی دروازه تیمش شود.

در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد تا آرسنال 0-2 اورتون را مغلوب کند. با شروع نیمه دوم، آرسنال در همان ابتدا فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربات سانچس و در ریباند اوزیل توسط گلر اورتون مهار شد.

اما بعد از گذشت دقایقی اورتون حملاتی روی دروازه آرسنال ترتیب داد و در دقیقه 58 صاحب یک ضربه پنالتی شد که رومن لوکاکو آن را تبدیل به گل کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

در ادامه و با مطلع شدن توپچی ها از نتیجه بازی لیورپول، از تب و تاب بازی کاسته شد و اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد. در اواخر بازی با همکاری بیرین و ایوبی، آرسنال باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما مدافعان اورتون مانع شدند.

اما در دقیقه 91 و روی پاس مسوت اوزیل، آرون رمسی موفق شد گل سوم را به ثمر برساند تا در نهایت آرسنال 1-3 اورتون را مغلوب کند.

http://www.varzesh3.com

–*

*

**

dubai logo design  logo design تصمیم شعار  تصمیم الملصق  banner design  dubai banner design  business card design  dubai business card design تصمیم بطاقة الأعمال طراحی لوگو  طراحی آرم  طراحی لوگو حرفه ای  طراحی بنر  طراحی بنر تبلیغاتی  طراحی بنر حرفه ای

کاتالوگ اینترنتی آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ   طراحی و چاپ کارت ویزیت طراحی حرفه ای کارت ویزیت  طرح لایه باز  دانلود فونت فارسی طراحی سایت طراحی وب سایت .طراحی بنر تبلیغاتی , طراحی کارت ویزیت , طراحی کاتالوگ , طراحی بروشور , طراحی کاور طراحی هدر ,طراحی موشن گرافیک , طراحی لوگو ,  تعرفه طراحی , طراحی استند ,  طراحی تراکت , طراحی بنر , چاپ کارت ویزیت , چاپ کاتالوگ ,چاپ بروشور کاور اهنگ , هدر سایت ,ساخت تیزر تبلیغاتی ,طراحی آرم , استند نمایشگاهی , تراکت , کاتالوگ اینترنتی , نرم افزار طراحی لوگو , پوستر محرم , پوستر دفاع مقدس فروشگاه محصولات گرافیکی , طرح لایه باز , طرح لایه باز کارت ویزیت , آموزش فتوشاپ ,آموزش فتوشاپ مقدماتی ,آموزش فتوشاپ پیشرفته , بروشور لایه بازطرح لایه باز قالب,مقالات طراحی بنر,مقالات طراحی کاتالوگ,مقالات طراحی لوگو,دانلود فونت فارسیطراحی بنر گیف,طراحی بنر فلشطراحی کارت ویزیت آنلاین 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× بستن تبلیغات