× بستن تبلیغات

رئال 1-1 اتلتیکو: تقدیم به بارسا، با عشق از مادرید!

رئال مادرید در شبی که بدشانس بود در خانه برابر اتلتیکومادرید با نتیجه 1-1 متوقف شد.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید که 2 بار به دیرک دروازه اوبلاک زد و موقعیت های خوبی را نیز از دست داد، در نهایت برابر رقیب همشهری به تساوی 1-1 دست یافت.

رئال مادرید از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقایق ابتدایی در آستانه رسیدن به گل اول بود اما ضربه رونالدو در حالتی نامتعادل در دهانه دروازه توسط اوبلاک مهار شد. در دقیقه 12 و بعد از آنکه پنالتی واضحی روی تونی کروس اعلام نشد، ضربه سرکش آسنسیو به دیرک دروازه اتلتیکومادرید برخورد کرد.

حملات رئال مادرید ادامه یافت و در دقیقه 20 ضربه محکم رونالدو از پشت محوطه با مهار زیبای اوبلاک همراه بود. در دقیقه 28 این بار واران در محوطه صاحب فرصت شد اما باز هم سنگربان اتلتیکومادرید با جهشی فوق العاده دروازه تیمش را نجات داد.

2 دقیقه بعد اولین فرصت اتلتیکومادرید روی نفوذ دیگو کاستا ایجاد شد اما ضربه زمینی او با عکس العمل ناواس همراه بود.

  1. در اواخر نیمه اول بهترین فرصت برای رئال مادرید ایجاد شد اما بعد از آنکه ضربه دیدنی مارسلو به دیرک برخورد کرد، کارواخال در آستانه باز کردن دروازه بود اما باز هم اوبلاک با واکنشی خیره کننده دروازه تیمش را نجات داد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
  2. رئال مادرید نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا روی ارسال دیدنی گرت بیل و ضربه والی و فوق العاده رونالدو به گل اول دست یافت.

اما شاگردان سیمئونه خیلی زود عکس العمل نشان داده و در دقیقه 57 به گل تساوی رسیدند. همکاری ویتولو و گریزمان باعث شد ستاره فرانسوی با یک ضربه دقیق در مقابل دروازه خالی، کار را به تساوی بکشاند.

3 دقیقه بعد اتلتیکو روی آشفتگی خط دفاعی میزبان بهترین بخت را برای زدن گل دوم داشت اما ضربه محکم کوکه با مهار حیرت انگیز ناواس همراه شد.

در دقیقه 70 و روی پاس گریزمان، سائول فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او از کنار دروازه راهی بیرون شد. در ادامه جریان بازی آرام شد و اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. در دقیقه 85 تونی کروس با ضربه خود دروازه اوبلاک را تهدید کرد اما ضربه او به بیرون رفت.

در دقیقه 90 ضربه دیدنی راموس با مهار فوق العاده اوبلاک همراه بود تا بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.

http://www.varzesh3.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× بستن تبلیغات